Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

22-03-2021

Zabawy na sali- Maluszki

Zbiór różnych zabaw na sali.

21-03-2021

Zabawy stolikowe

Układanie klocków pobudza kreatywność i wyobraźnie. Dzieci wymyślają swoje własne budowle i konstrukcje, uczą się cierpliwości i koncentracji.

21-03-2021

Wielkie pranie

Zabawa muzyczna z interpretacją ruchową piosenki pt.,, Praczki”. Zabawa z klamerkami to ćwiczenia, które pobudzają wyobraźnie, usprawniają i wzmacniają uchwyt, a tak że aktywują chwyt pensetkowy oraz wpływają na koordynację wzrokowo-ruchową.

21-03-2021

Dzień piekarza i cukiernika

15 marca to Dzień Piekarza i Cukiernika. Z tej okazji dzieci uczyły się mieszać składniki i nakładać je do foremek, a następnie piec pyszne babeczki. Świetnie się wszyscy bawiły i z przyjemnością próbowaliśmy swoich wypieków. Było smacznie i wesoło.

14-03-2021

Stopy maluszków

Chodzenie boso po foli wypełnionej kolorowymi farbami to stymulacja receptorów związanych z dotykiem. Zabawa sensoryczna dostarcza dzieciom wiele radości.

14-03-2021

Baranek

Praca plastyczna pt. „Baranek z popcornu”, celem pracy jest rozwijanie sprawności manualnych i kreatywnych. Prace do oglądnięcia na wystawie w szatni.

14-03-2021

Kolorowy makaron

Zabawy sensoryczne z makaronem dostarczają dzieciom wrażeń dotykowych, wzrokowych, a także możliwości degustowania, segregowania, mieszania, przekładania i krojenia.

10-03-2021

Dzień psa u maluszków

Z okazji Światowego dnia psa nasze maluszki mogły za pomocą zabaw rozwijać opiekuńcze stosunki wobec zwierząt. Każde z dzieci wyprowadziło pieska na spacer, nakarmiło go oraz mogło tulić i głaskać....

10-03-2021

Dzień dentysty w młodszym żłobku

Z okazji Dnia Dentysty nasze maluszki dowiedziały się na czym polega praca dentysty. Dzieci miały okazję pooglądać swoje ząbki w lusterku. Uczyliśmy się też poprawnego dbania o higienę jamy ustnej...

10-03-2021

Ząbek- praca plastyczna maluszki

Maluszki wykonały prace plastyczną malując ząbki pastą do zębów

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...