Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

06-11-2020

Dzień dyni

Znacie dynię nasi mili Nikt jej przecież nie pomyli To warzywo dobrze znane Przez dzieciaki uwielbiane Dynia duże ma rozmiary Jeden” włosek” nie do pary Pomarańczowego jest koloru ...

01-11-2020

Jesienna piosenka

Kiedy za oknem już jesienna pogoda, my na sali śpiewamy piosenki związane z tą porą roku. Przy użyciu kolorowej chusty wszystkie dzieci ilustrowały ruchem jesienne piosenki.

01-11-2020

Kreatywne zabawy z chrupkami kukurydzianymi

Na jednych z zajęć wykorzystaliśmy wszystkim znane chrupki kukurydziane. Powstawały ciekawe konstrukcje przy użyciu patyczków do szaszłyków. Przy zabawie oczywiście odbyła się też degustacja.

27-10-2020

Dzień kundelka

"Razem ze mną kundel bury penetruje wszystkie dziury. Kundel bury, kundel bury, kundel bury fajny pies."

27-10-2020

Dzień znaczka pocztowego

9 października obchodziliśmy dzień poczty polskiej. Z tej okazji nasze maluszki wykonały piękne znaczki pocztowe.

27-10-2020

Pan Samochodzik

Samochodzik Pędzi mały samochodzik, mknie po szosie aż się kurzy. Cztery kółka, czworo drzwi i bagażnik całkiem duży. Pan kierowca zahamował, gdy na pasy weszli ludzie. Potem szybko dodał gazu i już nie ma po nim śladu.

16-10-2020

Dzień grzyba - młodsza grupa żłobkowa

"Muchomor" Berecik czerwony ma białe kropeczki. Nie chcą go brać dzieci ani wiewióreczki. Ale mech zielony gwarzy: Patrzcie, jak mi z nim do twarzy!  

14-10-2020

Dzień nauczyciela

11-10-2020

Ślimak, ślimak …

Wierszyki z równoczesnym pokazem rozwijają pamięć, myślenie oraz koordynację wzrokowo-ruchową, a przede wszystkim dają wesołą zabawę.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...