Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

11-10-2020

Grzybek

Zabawy plastyczne, które łączą naukę z doskonałą zabawą maluszków. Tematem pracy były grzybki, wykonane z kasztanów, żołędzi i plasteliny. Ta praca rozwija zdolności artystyczne, a także usprawnia motorykę małą.

11-10-2020

Kasztanowe układanki

Zabawy z kasztanami rozwijają motorykę małą, wyobraźnię i kreatywność. Na dzisiejszych zajęciach dzieci układały z kasztanów wzory geometryczne i szlaczki. Zabawa podobała się naszym maluchom.

11-10-2020

Rytmika

Muzyka ma ogromny wpływ na wszechstronny rozwój dziecka. Na zajęciach z rytmiki maluszki uczą się rozpoznawania dźwięków i rytmów, koncentracji, uwagi i koordynacji ruchowej. Muzyka daje dzieciom radość, uśmiech, ruch i doskonałą zabawę

11-10-2020

Pieczątki z jabłka

Praca plastyczna, twórcza i manualna wzbogacająca osobowość naszych Pociech. Na kartce papieru maluchy stemplowały połówki jabłek, pomalowane farbą na kolor czerwony, żółty i zielony. Była to urozmaicona zabawa, która sprawiła wiele radości.

10-10-2020

Dzień drzewa w młodszym żłobku

"Jesienne drzewa Kolorami się mienią Brązem, pomarańczem Żółcią i czerwienią   Moje drzewo kolorów Będzie też mieć wiele Ich liście jak chmurki ...

10-10-2020

Dzień uśmiechu w młodszej grupie cz.2

"Posyłam swój uśmiech jak szybkiego gońca, by przyniósł Ci promyczek gorącego słońca, by snuł się dla Ciebie po błękitnym niebie uśmiech prezentem ode mnie dla Ciebie"

10-10-2020

Dzień uśmiechu w młodszym żłobku cz.1

Nasze maluszki podczas zabaw z okazji Dnia Uśmiechu

04-10-2020

Turlanie po dywanie

Ćwiczenie rozwijające z równoczesną znakomitą zabawą. Turlanie rozwijają mięśnie i poprawiają kondycję dziecka , daje poczucie siły i pewności.

04-10-2020

Rysowanie w kaszy

Zabawy mają na celu pobudzić zmysły dziecka, stymulować prawidłowy rozwój układu nerwowego i mózgu. Kreślenie paluszkami dowolnych rysunków np. w kaszy usprawnia motorykę małą, czyli ruchy palców i dłoni.

04-10-2020

Jesienny spacer

Dzieci wybrały się na jesienny spacer w okolicy przedszkola. Maluszki zbierały ,,jesienne dary’’ – kolorowe liście i żołędzie, które będą ozdobą sali i materiałem do prac plastycznych.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...