Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
07-10-2020

W dniach od 04.09.2020 do 03.10.2020 na kortach ziemnych na Kamiennej Górze i przy Szkole Podstawowej nr 1 rozegrano turniej o Puchar Burmistrza Lubania w tenisie ziemnym.

W zawodach wystartowało 32 tenisistów podzielonych na dwie grupy: dzieci oraz open.
W kategorii dzieci zwyciężył Jan Piotrowski, drugie miejsce zajęła Martyna Szczepańska,a trzecie Mateusz Żółtański.
W kategorii open mecze odbywały się systemem pucharowym. W finale spotkali się, zwycięzca poprzednich edycji Mariusz Radaszkiewicz oraz Jakub Goliński były lubaniak obecnie mieszkający w Poznaniu. Po bardzo emocjonującym i stojącym na bardzo wysokim poziomie meczu wygrał Jakub Goliński w stosunku setów 2:1.
Puchary i nagrody wręczali: zastępca Burmistrza Miasta Lubania Mateusz Zajdel i Dyrektor MOSIR-u Beata Soczyńska.
Należy nadmienić że wszystkie mecze odbyły się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa związanych z pandemią choroby Covid-19