Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

25-01-2021

Konkurs plastyczno-cyfrowy dla szkół nt. Funduszy Norweskich i EOG "O tym się wie"

Wystartował konkurs dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych na cyfrową pracę plastyczną! Do wygrania dla szkół pracownie multimedialne (z laptopami).

23-01-2021

Dzień Babci i Dziadka w Słonecznym Przedszkolu

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. Dzieci z Naszego Przedszkola, niestety nie mogły jak co roku zaprosić swoich drogich...

25-01-2021

,,Mały Czytelnik Roku 2020” z SP2.

Po raz kolejny w styczniu podano wyniki konkursu na ,,Najlepszego Czytelnika roku 2020”, organizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Pisarzowicach oraz jej filie w Radostowie i Radogoszczy, i po raz drugi w kategorii dzieci został nim Mikołaj Szłabowicz z naszej ,,dwójeczki”.

25-01-2021

Praca plastyczna-

Praca plastyczna- kolorowanie to rozwijanie umiejętności takich jak zdolności manualne, koncentracja i praca w skupieniu oraz kreatywność.

25-01-2021

Życzenia dla Babci i Dziadka

Dziś dzień Babci i nie psocimy, tylko dobrze Ci życzymy. Ty wybronisz nas od draki, bośmy małe rozrabiaki. Całujemy Cię serdecznie, żyj nam Babciu długowiecznie. Ty Dziadziusiu,...

25-01-2021

Eksperymenty z folią

Kreatywne zabawy z folią aluminiową, które rozwijają dziecięcą kreatywność, zmysł dotyku, a także ciekawe i poznawcze zajęcie.

25-01-2021

Śnieg

Zimowe zabawy badawcze ze śniegiem rozwijają myślenie przyczynowo- skutkowe oraz orientację otaczającego nas świata. Poprzez zabawy badawcze rozwijamy u dzieci logiczne myślenie i doskonalimy sprawność umysłową, a także stymulowanie zmysłów wzroku, węchu, smaku i dotyku.

25-01-2021

Stopniowanie

Nauka przez zabawę to bardzo dobry sposób na zajęcia z dziećmi. Podczas zabawy dzieci ćwiczą umiejętności samodzielnego tworzenia elementów dopasowując ich wielkość i określenia: mały, średni, wielki, najmniejszy, największy.

21-01-2021

Kochana Babciu - Kochany Dziadku ! - PM 1

Dzień Babci i Dziadka to dzień szczególny - radosny dla wnuków małych i dużych.

21-01-2021

Dzień Babci i Dziadka

Wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji ich święta najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności, miłości najbliższych oraz uśmiechu na każdy dzień składają kochane Maluszki.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...