Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobek Miejski

Aktualności:

10-01-2021

Fajerwerki

Praca plastyczna. Dzieci uwielbiają obserwować pokaz sztucznych ogni. Kolory, blask i spektakularność niezwykle pobudza do twórczej pracy i odtwarzania tego niezwykłego efektu na kartce papieru z wykorzystaniem kolorowych farb.

10-01-2021

Sztuczny śnieg

Magiczny śnieg powstał po wymieszaniu przez dzieci mąki ziemniaczanej i pianki do golenia. Zabawa śnieżną masą rozwija umiejętności manualne i usprawnia małą motorykę.

27-12-2020

Zabawy z kartonem

Na ostatnich zajęciach, przed przerwą świąteczną powstała spontaniczna zabawa przy użyciu dużego kartonu. Na sali w głośnym śmiechu powstawały liczne atrakcje z kartonem w roli głównej.

27-12-2020

Rytmika- świąteczny koncert

Na ostatniej rytmice w naszej grupie odbył się nietypowy koncert świąteczny w wykonaniu całej grupy żłobkowej. Przy pięknym akompaniamencie wszyscy poczuli zbliżającą się magię świąt.

27-12-2020

Bałwanki pianki

Na poniedziałkowych zajęciach w starszej grupie żłobkowej , dzieci ćwiczyły motorykę małą. W woreczku strunowym, na którym namalowany był bałwanek znalazła się pianka do golenia.

23-12-2020

Maluszki tańczą w rytm świątecznych piosenek

Dziś nasze ostatnie spotkanie przed Świętami Bożego Narodzenia, z tej okazji bawiliśmy się w rytmach świątecznych piosenek ;)

23-12-2020

Wesołych Świąt Życzą Maluszki

Za oknem śnieg już lekko prószy, Chowając w czapkę zziębnięte uszy, Grudniowe dni, świąteczny czas, W tę chłodną noc ogrzeje nas, Spotkaniem bliskich, życzliwym słowem, Rodząc...

23-12-2020

Lampki choinkowe- praca plastyczna maluszki

W kącie naszej sali pięknie przystrojona, panna choineczka uśmiecha się do nas. Na niej bombki, łańcuch, lampki kolorowe. Gwiazdeczki prześliczne, złote i bajkowe. Na jednej gałązce...

23-12-2020

Zielona choinka w wykonaniu maluszków

Choinko, choinko, świąteczną masz minkę! Łańcuszek wpleciony w zieloną czuprynkę! Stanęłaś w pokoju na złotym dywanie i cień twój iglasty zatańczył na ścianie. Usiądę przy tobie! I podam ci...

20-12-2020

Bałwanek

Praca plastyczna. Wszystkie wycięte elementy dzieci naklejały na kartkę. Tak powstała samodzielna praca – Bałwanek.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...