Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobek Miejski

Aktualności:

06-12-2020

Wizyta św. Mikołaja w Żłobku

W piątek 4 grudnia odwiedził nas św. Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Dzieci wypatrywały Mikołaja przez okno i nasłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było z daleka, co świadczyło, że zbliża się Mikołaj.

06-12-2020

Kreatywne zabawy z piłeczkami i taśmą

Przyklejanie kolorowych piłeczek do taśmy. Zabawa ta rozwija motorykę małą, koordynację ruchową, logiczne myślenie i skupienie, ale przede wszystkim świetną zabawę.

06-12-2020

Ćwiczenia i zabawy oddechowe

Ćwiczenia i zabawy oddechowe z wykorzystywaniem rurek do napojów, stanowią ważny element w terapii logopedycznej dziecka. Zabawa polegała na dmuchaniu w pływające na powierzchni wody papierowe łódki i piórka.

06-12-2020

,,Andrzejki’’

Dzisiaj odwiedziła nas wróżka, która wspólnie z nami bawiła się, czarowała i wróżyła.

05-12-2020

Dzień tańca w młodszej grupie

Taniec kształtuje precyzję ruchów u dzieci oraz doskonali koordynację i orientację przestrzenną.  Taniec nadaje lekkości, sprężystości, gibkości, płynności i skoczności....

05-12-2020

Małe Misie- młodsza grupa

MIŚ JEST MAŁY I PUCHATY MIS JEST FAJNY I KUDŁATY MIŚ JEST GRUBY JAK TA KULA MISIA ZAWSZE SIĘ PRZYTULA LECZ CZASAMI TEŻ TAK BYWA ŻE SIĘ O NIM ZAPOMINA A WIĘC WEZMĘ MISIA CZULE I DO SIEBIE GO PRZYTULĘ.

05-12-2020

Dzień buraka

Buraczek, buraczek, miał czerwony fraczek, z cebulką tańcował, nóżek nie żałował.

29-11-2020

Zabawy z kolorowymi piłeczkami

Utrwalanie podstawowych kolorów: czerwony, zielony, niebieski i żółty.

29-11-2020

Dzień Pluszowego Misia

Tego dnia na dzieci czekało mnóstwo misiowych atrakcji. Były układanki, zgadywanki, karmienie makaronem misia. Na koniec zabawy dzieci mogły zrobić zdjęcie w foto-budce misiowej. To był dzień pełen uśmiechu i wesołej zabawy.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...